Hakkımızda

Hakkımızda

     ASOSYAL AJANS, sunduğu hizmetlerle siz ve markanız için ilerleme odaklı bir yol çizer. Sürecinizi en az sorun ve en doğru istatistiklerle yürütmenize yardımcı olur.

 

ARAŞTIRMA HİZMETİ 

     Asosyal Ajans, piyasa araştırması ve müşteri görüşlerini anlamak için en etkili yol olan araştırma yapımı konusunda uzmanlaşmıştır. Pazarın nabzını tutmak ve müşteri beklentilerini anlamak için doğru soruları sorarak işletmelerin büyümesine katkı sağlar. Her anket, özel ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır ve sonuçlar analiz edilerek istatistiğe dayalı doğru bilgiler elde edilir. 

 

ORGANİZASYON ve DANIŞMANLIK 

     Asosyal Ajans, etkinliklerinizi sorunsuz yürütmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü organizasyon ve danışmanlık hizmetini sunar. Özel etkinliklerden kurumsal toplantılara kadar her türlü etkinliğinizi başarıyla planlar.  

 

REKLAM, DİZİ ve FİLM  

     Asosyal Ajans, reklam, dizi ve film çekimleri alanlarında da hizmet sunmaktadır. Sizleri projeniz için en uygun ekip arkadaşlarıyla tanıştırır, sürecinizi sorunsuz yürütmenizi sağlar.  

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ 

     Asosyal Ajans, siz ve markanızın sosyal medya hesaplarını, yaptığı veri analizleri sonucunda çizdiği yol haritasına uyarak yönetir. Sizi ve markanızı yeni medyada görünür ve dikkat çekici kılar.  

ASOSYAL AJANS

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI KURUM VE MARKALAR